13o

Калуська територіальна громада представить 3 проєкти на інфраструктурні гранти від House of Europe

  • 2021.05.14 11:38
    • Громада
  • 237
House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена  з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС*. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.
Калуською громадою було подано 3 проєкти на участь у даній програмі, зокрема
заявки опрацьовано разом з головним спеціалістом загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради Мар’яною Думенко та профільними спеціалістами:
  1. Управління культури, національностей та релігій на тему «ДИСТАНЦІЙНА ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНОГО РОЗМАЇТТЯ «ТВОРЧИЙ МІСТ»», куди ввійдуть потреби старостинських округів та народних домів ж/м Загір’я, Хотінь, Підгірки на суму 9000 євро для закупівлі мультимедійної дошки, проектора, 11 ноутбуків для народних домів.
  2. Центральної бібліотеки ім.Т.Шевченка на тему «Комп'ютеризація, цифрова трансформація та використання інформаційних технологій в бібліотечних закладах Калуської територіальної громади» на суму 9000 євро для закупівлі 2 проекторів для проведення тренінгів, семінарів, консультацій, онлайн навчань бібліотечних працівників Калуської територіальної громади; 12 ноутбуків для навчання бібліотечних працівників, впровадження інформаційних технологій у систему бібліотечно-бібліографічного обслуговування, вдосконалення сервісного обслуговування користувачів та підвищення рівня інформаційної культури працівників бібліотек Калуської територіальної громади. 4 ноутбуки будуть використані для тренінгового центру, решта 8 будуть передані у бібліотеки-філії Калуської ТГ.
  3. КЗ ПК «Юність» на тему «Різножанровий фестиваль-шоу талантів «Магія світла»» на суму 9000 євро для закупівлі сучасного освітлення для сцени, мультимедійного комплекту: дошки, проектора та комплектуючих, ноутбука.
Довідка: House of Europe пропонує більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС*, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукцію між організаціями з України та ЄС*, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді. Також проводить молодіжні табори та влаштовує обмін студентами між університетами в межах України.
Goethe-Institut в Україні керує програмою House of Europe. Британська Рада, Французький Інститут та Чеські центри є партнерами консорціуму.
Інші новини