Шановні мешканці громади!
Ми вже анонсували початок напрацювання антикорупційної програми, яка буде відбуватися у співпраці та координації з консультантами та експертами Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.
Калуська міська рада вже ухвалила рішення, яким передбачено створення робочої групи із залученням представників громадськості.
Свої пропозиції щодо участі в цій групі всі охочі можуть надсилати до 1 вересня 2023 включно на електронну адресу Калуської міської ради: politkalush@ukr.net.
Більш детальну інформацію, що зазначено в рішенні міської ради, можна почерпнути за посиланням: https://kalushcity.golos.net.ua/?p=pryynyati_rishennya&sp=single&id=7918.