За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання юних музикантів, високу професійну майстерність, популяризацію музичного мистецтва міста Калуша на всеукраїнському та міжнародному рівнях й з нагоди 60-ї річниці від дня народження, ШАЛАТІ Івану Михайловичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи Калуської дитячої музичної школи, керівникові зразкового духового оркестру «Золоті сурми» міський голова Андрій Найда та керуючий справами Олег Савка вручили нагороду «За заслуги перед містом».
Любов до музики талановитого вчителя проросла мірріадами прекрасних почуттів у дитячих серцях. І живе у кожному, хто хоча б раз чув та бачив виступ «Золотих сурм».
Бажаємо Івану Михайловичу міцного здоров’я, нових творчих ідей та невпинної жаги до їх реалізації на славу нашої держави!
Браво, маестро!