25o

КАЛУСЬКА ГРОМАДА ПОПОВНИЛАСЯ ТРЬОМА СПОРТИВНИМИ СПОРУДАМИ

  • 2021.11.23 15:40
    • Громада
    • Спорт
  • 590

Розбудова спортивної інфраструктури міста є в пріоритеті міської ради. Саме тому сьогодні, 23 листопада 2021 року, за участі народного депутата Едуарда Прощука, голови Калуської РДА Жанни Табанець, міського голови Андрія Найди, депутатів Івано-Франківської обласної ради та Калуської міської ради відбулися урочисті відкриття спортивних майданчиків на територіях Калуських ліцеїв №6 і №10.

Спортивні комплекси  (workout) з тренажерним обладнанням для занять з якісним штучним покриттям від сьогодні запрацюють на територіях Калуських ліцеїв №6 і №10.  А на території ліцею №6 - ще й футбольне поле.

Відкриття трьох спортивних об’єктів стало можливим завдяки сприянню народного депутата Едуарда Прощука за кошти державного бюджету в сумі близько 1,3 млн грн. на спортивні комплекси  і біля 2,3 млн грн на футбольне поле.

Едуард Прощук, народний депутат України, зазначив: «Все що робиться – все для дітей і заради них. Юне покоління повинно мати якісні засоби для вдосконалення фізичних навичок. Це все для калушан, для молоді. І ми будемо робити все можливе, щоб таких відкриттів було якнайбільше».

Андрій Найда, згадуючи свої шкільні роки, порівняв футбольну команду ліцею №6 із збірною Бразилії: «Колись, навчаючись у школі №2, ми тут грали футбол. І нам за честь було дійти з м’ячем до воріт шостої школи. Бо були дуже потужні гравці, в яких ніхто не вигравав, як і в команди Бразилії. Мабуть, спортсмени ліцею №6 цю марку тримають до цих пір. І, дійсно, зростає така хороша молодь, яку треба підтримати в спортивному напрямку. Велика подяка народному депутату Едуарду Прощуку, що йому вдалося зреалізувати цей проект та багато інших в нашій територіальній громаді. А вам, діти, я бажаю користуватися цим надбанням, щоб зростав ваш спортивний дух і ваш інтелект». У Калуському ліцеї №10 міський голова зазначив, що спортивний майданчик слугуватиме розвитку фізичних навичок і школярів, і мешканців території. Адже сам проживає біля школи і бачить активність молоді у заняттях з фізкультури та спорту.

На завершення здобувачі освіти продемонстрували присутнім функціональні можливості спортивного об’єкта, а юні футболісти зіграли міні матч.

Інші новини