![✊️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/270a.png)
Ми перемогли у конкурсі, ввійшовши у двадцятку з 48 громад всієї України.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Грант фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація MSP», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнером з проведення грантового конкурсу та моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва.
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
У часі воєнного стану вже неодноразово були звернення підприємців, осіб, які працюють дистанційно, щодо створення середовища, де можна було б зібратися та попрацювати, поспілкуватися.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
ЦЕНТР ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ, який і буде створено згідно поданої заявки, передбачає облаштування простору для обміну досвідом, як представників місцевих, так і релокованих підприємств, бізнесу.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Також будуть проводитися освітні заходи для залучення охочих до підприємницької діяльності, надання консультації, в тому числі й щодо розробки та написання бізнес-планів, формуватимуться об’єднань для вирішення спільних проблем тощо.
![⬆️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9f/1/16/2b06.png)
Передбачається забезпечення центру безперебійним постачанням електроенегії та, відповідно, доступом до мережі Інтернет.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Реалізація зазначеного проекту відбуватиметься у співпраці з Новицькою та Верхнянською ОТГ за підтримки Івано - Франківського регіонального відділення Асоціації міст України" і в партнерстві з муніципалітетом м. Горліце (Польща).
Реалізація гранту триватиме до 30 листопада 2023 року.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Перемога в конкурсі стала можливою завдяки Тетяні Сеньків, заступниці начальника управління - начальник відділу підприємництва та грантів міської ради, яка подавала заявку.