13o

КАЛУСЬКА ЦРЛ ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ІЗ НІДЕРЛАНДІВ

  • 2024.04.15 16:21
    • Охорона здоров'я
  • 107

Актуальну допомогу отримала Калуська ЦРЛ від благодійників із Нідерландів. 12 квітня у медичний заклад доправили вантажівку із гуманітарною допомогою.
Привезли 46 функціональних ліжок, а також матраци до них. Отримання допомоги стало можливим завдяки благодійному фонду «Мангуст» у співпраці із фундацією «HOLLAND-UKRAINE».
— Сьогодні завдання кожного українця щось зробити для перемоги, і в кожного свій фронт. Калуський міський голова звернувся до фонду «Мангуст», який співпрацює із фундацією «Голландія-Україна», — розповідає благодійник Юрій Рожков. — Ми разом відпрацювали це направлення, зробили запити, і сьогодні з Нідерландів приїхав гуманітарний вантаж. Це — функціональні ліжка, дуже зручні, особливо, коли хворому загрожують пролежні, важко їсти. Я думаю, що це початок співпраці влади Калуша і нашого фонду.
Крім того, у медичний заклад доправили витратні матеріали, медикаменти, сейфи для зберігання певних категорій медичних препаратів.
— У часі війни фінансування таких закладів, як наш, є обмеженим. І тому благодійна допомога є дуже актуальною. Усі ці функціональні ліжка будуть розподілені по тих відділах, де тривалий час не оновлювався ліжковий фонд, — каже генеральний директор КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради» Ярослав Мороз. — Від себе особисто, адміністрації і працівників лікарні висловлюю подяку благодійному фондові «Мангуст», фундації «Голландія-Україна» і Юрію Рожкову за суттєву допомогу. Ми вдячні нашим партнерам і українцям у Нідерландах, які допомагають у такий нелегкий час.

Інші новини