Новостворений прихисток на базі Фахового коледжу культури і мистецтв облаштований коштом обласного бюджету, який вже з 1 вересня відчинить свої двері для внутрішньо переміщених студентів, їх сімей й евакуйованих викладачів закладу культури з Херсону.
✅Оглянули й приміщення навчального закладу. Тут облаштовані хореографічні та актовий зали, надійне й безпечне укриття, яке є показовим у нашому місті.
✅Разом з гостями міський голова Андрій Найда відвідав ще й «Льодову арену», щоб на місці спланувати спільні дії щодо активізації експлуатації приміщення. Адже кошти з обласного бюджету виділяються чималі, а заклад не окуповує себе через те, що працює лише взимку. Розглянули ідею започаткувати в цьому приміщенні проведення й інших заходів протягом всього року. Наприклад: облаштувати майданчики зі штучним покриттям для таких видів спорту, як баскетбол, волейбол; залучити до закладу додаткові команди та розвивати різні спортивні напрямки.
Керівництво закладу отримало доручення напрацювати механізми втілення цих ідей.