Калуська міська рада успішно пройшла конкурсний відбір для участі в пілотному проекті з оцінки стану антикорупційної системи, яке проводиться Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні.
Серед 26 міських громад, окрім Калуша, переможцями відбору стали Луцьк та Хмельницький.
Реалізація проєкту відбуватиметься в два етапи: аналізу стану організації антикорупційної роботи у формі виїзного візиту організаторів заходу; оцінки корупційних ризиків, за результатами якої будуть розроблені чи оновлені антикорупційні програми територіальних громад.
Реалізація проєкту допоможе громаді підвищити інвестиційну привабливість; забезпечити прозоре управління та, що важливо, підвищити довіру громадян до власних органів місцевого самоврядування. Проєкт реалізує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки урядів Японії та Німеччини.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02NLKvLawL2k7iyiKNmL36wP98Zbu