12o

Із мрією про перемогу. Юні калушани конструюють моделі військової техніки

  • 2023.12.06 11:29
    • Освіта
  • 92
Літак F-35, РСЗВ «Ураган», танк «Leopard». Військова техніка – руками юних калушан. Поки що – тільки стендові моделі.
   ✅Вихованці калуського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представили 14 моделей військової техніки на обласну виставку стендових моделей військової техніки, яка триває в Івано-Франківську.
Роботи, які виготовили діти, здатні захопити навіть дорослих.
   ????— Ми, традиційно, чекаємо цієї виставки щороку, і для вихованців підготовка таких моделей — це особливо захоплива робота. Цього року готувалися майже три місяці. Спочатку керівники гуртків розробляли моделі, а потім вихованці під їхнім керівництвом втілювали задуми у життя, — розповідає завідувачка відділу технічної творчості Центру Ірина Медянник. — Ми представили на виставку 14 моделей різної складності. Враховували вік і можливості кожної дитини. Звісно, що така робота більше зацікавила хлопчків.
   ????До виставки долучені вихованці гуртків «Авіамоделювання», «Технічне конструювання», «Юний вундеркінд», «Творча майстерня», «Лего-конструювання», «Технічне моделювання і конструювання», «Сувенірне моделювання і конструювання».
   ✨Наймолодшими учасниками виставки стали 6-річні Андрій Блажків і Тимур Коломиєць, які виготовили моделі військового супутника і берегового охоронного катера.
   А найстарший учасник виставки, 14-річний Остап Король, виготовив модель зенітно-ракетного комплексу «Зорепад».
   До виставки долучилися і двоє вихованців із обмеженими можливостями із ГО «Діти Сонця» КЗ «Добродія Калуська», які займаються у гуртку «Технічне моделювання і конструювання» під керівництвом Галини Янюк.
  ????У громаді підростає покоління юних конструкторів!
Інші новини