При Калуській міській раді формується рада безбар’єрності.
Яка її мета? Створення безбар'єрного простору та безперешкодного середовища для всіх груп населення, в тому числі з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Хто може входити до її складу? Це представники громадських організацій, що опікуються правами осіб з функціональними порушеннями, міжнародних організацій з відповідним досвідом, представники бізнес-спільнот, судової системи, медіа, наукової спільноти та освітян, урбаністів, професійних архітекторів, ветеранів, батьків з маленькими дітьми, молодь, небайдужі громадяни.
Основним завданням тимчасового консультативно-дорадчого органу є виконання заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року по шести напрямках, а саме: фізична безбар’єрність, цифрова, інформаційна, економічна, освітня.
Навчання «Безбар’єрність як невід’ємна складова молодіжної роботи», яке відбулися у м. Чернівці, пройшли представники молодіжної ради. Про це розповіла Ольга Атаманчук, радниця міського голови з питань молодіжної політики, членкиня виконавчого комітету Калуської міської ради. Досвід, отриманий під час тренінгу, планують запровадити і в Калуській громаді. А також долучитися до ради безбарєрності.
Щоб стати частиною Ради безбар'єрності при виконавчому комітеті міської ради необхідно подати свою кандидатуру, зазначивши прізвище та ім'я і номер телефону на електронну адресу vam_kmr@ukr.net, або зателефонувати за номером (03472) 6-68-16.
Долучаймося до вирішення важливий питань у громаді!