«28.08.2026р. відділом закупівель УЖКГ Калуської міської ради в системі публічних закупівель «Prozorro» на веб-порталі Уповноваженого органу prozorro.gov.ua розміщено оголошення щодо спрощеної закупівлі «Проведення робіт із гідроізоляції стін фундаменту в житловому будинку по вул. Б. Хмельницького, 20 в м. Калуш Івано-Франківської обл.», ID: UA-2026-08-28-009338-a (надалі – «Закупівля») очікуваною вартістю 132 000,00 грн.
З метою забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020р. № 1266 щодо оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості по закупівлі повідомляємо:
- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Рішенням сесії Калуської міської ради від 31.07.2026 № 5419 «Про внесення змін до Програми капітального ремонту та утримання багатоквартирних житлових будинків Калуської територіальної громади на 2024-2026 роки» на роботи із капітального ремонту передбачено 132 000,00 грн., з них 128 820,00 грн - кошти міського бюджету та 3 180,00 грн. - співфінансування від управляючої компанії.
- Обґрунтування очікуваної вартість предмета закупівлі:
Очікувана вартість щодо закупівлі «Проведення робіт із гідроізоляції стін фундаменту в житловому будинку по вул. Б. Хмельницького, 20 в м. Калуш Івано-Франківської обл.» визначено на підставі розробленої кошторисної документації із врахуванням передбачених бюджетних призначень у 2026 році.
3.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначені в Технічній специфікації (Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі), яка розроблена на основі виготовленої проектно-кошторисної документації.
Детальна інформація щодо Технічної специфікації та умов закупівлі розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель prozorro.gov.ua.
Крайній термін подання пропозицій Учасників в електронній системі закупівель: до 00:00 год. 08 вересня 2026 року.