22o

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю щодо перейменування вулиці в с. Голинь

  • 2023.10.30 10:46
    • Громада
  • 372

Калуська міська рада Івано-Франківської області повідомляє про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю щодо перейменування частини вулиці 600-річчя Голиня на вулицю Героя Василя Завадецького в с.Голинь.

   Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен права власності (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв та дат історичних подій» від 24.05.2012 № 4865-VI, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 № 317-VII, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24.10.2012 № 989, на виконання рішення Калуської міської ради від 21.12.2022 № 1815 «Про затвердження Порядку найменування та перейменування вулиць, провулків, проїздів, бульварів, проспектів, площ, майданів, скверів та інших об’єктів права власності визначених законом на території Калуської міської територіальної громади» (зі змінами від 26.10.2023р), протоколу засідання комісії з питань найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проїздів, бульварів, площ, майданів, скверів та інших об’єктів права власності, визначених законом на території Калуської міської територіальної громади від 13.09.2023 року № 5. 

  • Організатор громадського обговорення – Калуська міська рада.
  • Найменування об’єкта топоніміки, якому пропонується присвоїти ім'я фізичної особи - частина вулиці 600-річчя Голиня в с.Голинь.
  • Ім'я фізичної особи, що пропонується присвоїти – Василь Завадецький, 1971 р.н. – мешканець с.Голинь, сержант-гранатометник ЗСУ, який з травня 2022 року захищав Україну від російського окупанта, а 16 листопада загинув, виконуючи свій громадянський обов’язок.
  • Внесення пропозиції щодо присвоєння частині вулиці 600-річчя Голиня в с.Голинь належить дружині Василя Завадецького – Наталії Завадецькій, яка звернулася з відповідною заявою до міського голови.

   ЗА ЗАПРОПОНОВАНИЙ ВАРІАНТ НАЗВИ ДЛЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ 600-РІЧЧЯ ГОЛИНЯ МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:  https://consult.e-dem.ua/polls/1779

Строк проведення громадського обговорення – з 30.10.2023 року до 30.12.2023 року.

 Тел. 03472-7-96-35.

Поштова адреса77300, вул. І.Франка, 1, м. Калуш.

Електронна адреса politkalush@ukr.net.

   Пропозиції (зауваження) учасники громадського обговорення подають у письмовій формі звичайною або електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 60 днів з дня оголошення.

  Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

 Строки оприлюднення звіту про результати громадського обговорення: протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відповідальна особа узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

   Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення та виставляється додатково на платформу для голосування в межах визначеного терміну обговорення.

   Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Табачук Наталія Титівна – начальник відділу координації зі старостинськими округами, закупівель та комунікацій.

  Запрошуємо мешканців Калуської міської громади, зокрема с.Голинь, взяти активну участь у консультаціях!

Інші новини