12o

ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни і повоєнного відновлення»

 • 2023.08.18 14:05
  • Громада
  • Освіта
  • Оголошення
 • 381

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький  науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні проводять ІІІ-ій Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини (далі – Конкурс).

  Конкурс спрямовано на популяризацію серед здобувачів вищої освіти й молодих учених України людиноцентричного підходу ООН до розвитку, Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, Глобального договору ООН, Європейської соціальної хартії, Рекомендації Rec/CM(2016)3 Комітету міністрів Ради Європи з прав людини та бізнесу; на сприяння активізації та підтримку їх науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення ними пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, дотримання і захисту соціальних та економічних прав людини у сфері господарської діяльності в умовах війни і повоєнного відновлення, включно шляхом реалізації цілей сталого розвитку України, Національної стратегії у сфері прав людини, Національної економічної стратегії, Плану відновлення України, розроблення майбутньої Української доктрини.

До участі в Конкурсі запрошуються:

– здобувачі вищої освіти (студенти, які здобувають вищу освіту ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра; курсанти; аспіранти; ад’юнкти);

– молоді вчені (віком до 35 років включно, у т. ч. кандидати наук, доктора філософії) та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

До Конкурсу допускатимуться якісні наукові роботи, які: 

– підготовлено суто індивідуально, без співавторства;

– повністю відповідають вимогам академічної доброчесності;

– раніше не подавались на конкурси наукових робіт і не отримували нагород; 

– не опубліковано та не подано для публікації;

– відповідають технічним і структурним вимогам, встановленим Оргкомітетом Конкурсу.

Кожен учасник може направити на Конкурс лише 1 (одну) наукову роботу. Учасники, чиї роботи буде допущено до Конкурсу, отримають сертифікати. Участь у Конкурсі є безкоштовною

Охочим взяти участь необхідно надіслати до 22 жовтня (включно) на електронну адресу Contest.BHR.2023@gmail.com

 • заявку щодо участі в Конкурсі (формат Word);
 • конкурсну наукову роботу (формат Word);
 • скановану копію підписаної рецензії наукового керівника (для здобувачів вищої освіти).

Результати Конкурсу буде оголошено в грудні 2023 року до Міжнародного дня прав людини.

Кращі наукові роботи учасників Конкурсу та роботи переможців будуть опубліковані у збірнику.

Положення про Конкурс, інформація про його хід і результати розміщуються на Інтернет-сайтах Інституту  та Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Контакти Оргкомітету для консультацій: Алевтина Санченко – координатор Оргкомітету (ел.адреса: alla.sanchenko@gmail.com), Інна Заблодська (тел. +3804764030, ел. адреса: zablodin@gmail.com) – із загальних питань;Оксана Ромахова (тел. +380668546755, ел. адреса: romakhova_oksana@ukr.net) та Вікторія Міщенко (тел. +380952101185, ел. адреса: viktoriiia.mishchenko@gmail.com) – з питань оформлення, подачі, допуску до участі та перевірки наукових робіт. 

Інформаційний лист про проведення Конкурсу

Форма заявки на участь у Конкурсі

Інші новини