Сьогодні керівник ГО «Чисті серця Калуш» Михайло Найда разом із очільником поліції Прикарпаття Сергієм Безпальком підписали меморандум про співпрацю.
Планується спільна робота команди з організації з правоохоронцями у напрямку запобігання домашньому насиллю. Мають вже напрацьовані проекти та ідеї, які разом будуть втілювати в життя.
"Переконаний, що це буде корисна та дієва співпраця! Адже ГО «Чисті серця Калуш» від початку повномасштабного вторгнення впроваджують та реалізовують чимало проектів спрямованих на психосоціальну та юридичну підтримку. У них створені мобільні групи, які відвідують мешканців громади та роблять все, щоб допомогти там, де цієї допомоги потребують. А залучившись підтримкою правоохоронних органів ГО «Чисті серця Калуш» зможе ширше розвинути напрямки своєї діяльності", - зазначив міський голова Андрій Найда.
Нехай все вдається!