25o

На фасаді Калуського ліцею №3 відкрили три меморіальні дошки полеглим Воїнам

  • 2024.05.21 16:17
    • Актуально
    • Громада
    • Герої не вмирають
  • 90

Василь Федоришин, Ростислав Лазоришин, Василь Хандій – волелюбні Захисники, які віддали своє життя за правду, свободу, мир та спокій в Україні. 

У пам'ять про полеглих Воїнів сьогодні на подвір’ї Калуського ліцею №3, у якому навчалися Герої, відбулося відкриття інтерактивних меморіальних дощок. Мешканці Калуської громади зустрілися на відкритті пам’ятних знаків, заради того, щоб подякувати нашим Воїнам та підтримати їх близьких у цю важку хвилину скорботи.

Своїми найсокровеннішими думками поділилися ті, хто відчув на собі нестерпний біль втрати найдорожчих серцю людей.  

Віршовані рядки присвятила своєму синові Ростиславові Лазоришину його мати Тетяна. Дружина Василя Хандія Катерина подякувала коханому чоловікові за його подвиг та підкреслила, що він прожив достойне і гідне життя. Дружина Василя Федоришина Любов поділилася тим, як полеглий Воїн оберігав та турбувався про своїх побратимів. 

Слова вдячності Героям та Захисникам висловив кращий друг Василя Федоришина, учасник бойових дій, депутат обласної ради Ігор Очкур. 

Заступник командира військової частини, де служив Василь Федоришин, Роман Авєрчєнко та побратими Героя вручили рідним Захисника почесну відзнаку, якою, на жаль, посмертно нагороджений Воїн – «Золотий Хрест», а також прапор штурмової бригади. Військовослужбовці повідомили й про те, що президент України Володимир Зеленський підписав наказ про присвоєння Герою ордена «За мужність» ІІІ ступеня.

Війна жорстока, безжальна та нахабна. Найгірший її наслідок – руйнація доль, відбирання життів. Василь Федоришин, Ростислав Лазоришин, Василь Хандій знали про це. Але не побоялися. Вони рішуче йшли в бій. На зло ворогам – не скорилися навіть перед обличчям смерті. Їхні імена назавжди викарбувані в наших серцях, а їхні подвиги – це те, що робить нас сильнішими. 

Вічна пам'ять і слава Героям!

Встановлення інтерактивних меморіальних дощок – справа ГО «Спогади крізь віки». Зісканувавши QR-код на дошці, можна детально ознайомитись із матеріалами про життя і боротьбу Героя.

Інші новини