• Громада
    • Спорт
  • 32

Плідними виявились минулі вихідні для юних спортсменів, які займаються у дитячо-юнацькій спортивній школі Калуської міської ради.

Так, вихованці відділення спортивного орієтування повернулися з нагородами зі столиці. Там упродовж трьох днів (13-15 вересня) тривав естафетний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Першого дня спортсмени змагались у трьохетапній естафеті, наступного дня відбулися міксові естафети. Завершальним етапом чемпіонату стали спринтерські естафети.

Загалом ужинок калушан склав 23 нагороди. З них 14 – найвищого гатунку, 2 – «срібла» і 7 бронзових медалей.

Ось результати вихованців тренерів Галини Строчук і Миколи Якимечка: трьохетапна естафета – (Ч12) 1 місце Жовнір Андрій, Єнкало Михайло, Хасаншин Руслан; (Ж16) 1 місце Магас Євгенія, Баранівська Вікторія, Єнкало Ольга; (Ч16) 3 місце Балашовець Олександр, Ардан Сергій, Федоровський Олександр. Міксові естафети – (ЧЖ 18) 3 місце (Ж,Ч,Ч,Ж) Плібанська Наталія, Федоровський Олександр, Барчук Максим, Баранівська Вікторія. Спринтерська естафета – (Ч12) 1 місце Жовнір Андрій, Єнкало Михайло; (Ч16) 1 місце Балашовець Олександр, Ардан Сергій; (Ч20) 1 місце Барчук Максим, Федоровський Олександр; (Ж12) 2 місце Василів Василина, Полицька Олеся; (Ж20) 1 місце Магас Євгенія, Єнкало Ольга.

Також вітаємо Баранівську Вікторію і Балашовця Олександра з виконанням спортивного розряду кандидата в майстри спорту.

14 вересня в Івано-Франківську відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань "Меморіал Івана Шарого", присвячені пам'яті заслуженого тренера України з легкої атлетики, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України.

Відзначились калушани, вихованці тренера Ігоря Заремби. А саме: Мар’ян Луцан був найкращим у метанні молота і посів 1 місце. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Сергій Олексин. А Володимир Сеньків здобув нагороди відразу у трьох дисциплінах: 1 місце у метанні списа, 2 – в метанні диска і 3 – у метанні молота.

44 призові місця посіли калушани на Чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат. Змагання тривали 12-15 вересня у Броварах.

Підопічні тренерів Дениса Бухтарьова і Сергія Кондрата вибороли 20 золотих, 14 срібних і 10 бронзових нагород.

Володарями медалей стали: Бурак Дмитро, Ягельницький Дмитро, Лизень Святослав, Кравецький Максим, Бреславська Аріадна, Перегінець Олександр, Фомін Владислав, Вінницька Катерина, Федорів Євген, Оленський Олександр, Сливка Євген, Радик Марк, Венгриняк Олександр, Кузів Ігор, Залозецький Денис, Турків Андрій, Олексин Максим, Гузій Аліна, Тарасенко Діана.

Щиро вітаємо вихованців ДЮСШ Калуської міської ради та їхніх наставників і бажаємо нових успіхів!