Завершився чемпіонат калуського району з футзалу 2023/2024

• Громада
    • Спорт
  • 234

4 місяці тривав чемпіонату Калуського району з футзалу.

У змаганнях взяли участь 23 команди із 4 громад – Калуської, Рожнятівської, Войнилівської, Верхнянської. Найбільше було репрезентантів саме Калуської громади - 15 команд. Упродовж футзального марафону зіграно 202 матчі!

17 лютого спортсмени-аматори боролись за Кубок Калуського району пам’яті відомого футболіста Юрія Тепчука. Ці змагання є традиційними ще з 2008 року. Турнір відвідала дружина покійного футболіста п. Раїса. Присутні принагідно подякували їй за підтримку спортивної родини громади своєю присутністю.

У фінальному двобої зійшлися команди ФК «Підгірки» і ФК «Дембуд» із Довжки. Після гострої, напруженої гри, з рахунком 4:3, переміг ФК «Дембуд», який і став володарем Кубка пам’яті Юрія Тепчука.

У неділю, 18 лютого, фінішував чемпіонат району. Отож, нагороди найвищого гатунку і почесний титул чемпіона Калуського району з футзалу сезону 2023-2024 вибороли представники Калуської громади – ФК «Гата». На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшла команда ФК «Дембуд». А заслужену бронзу виборола команда ФК "Підгірки". Переможцями першості стала команда "Еліт-Хол" (Калуш), другі – ФК "Сваричів", треті – "Штурм"(Сівка-Калуська).

Команди-переможці нагороджені кубками та медалями. Відзначили й кращих спортсменів у номінаціях. Подякували футболістам, які сьогодні боронять Україну. У хвилині пам’яті в молитві згадали всіх, хто віддав життя за рідну землю.

Організатори передали нашому Захисникові кошти, зібрані упродовж змагань - 46 577 грн. Ще 55 600 грн – було передано ще на старті чемпіонату. Всі кошти - на підтримку ЗСУ.

Подяка Калуській районній асоціації футболу (голова Руслан Цюпер) за організацію та проведення змагань. Чемпіонат проходив за підтримки народного депутата України Едуарда Прощука, Калуської міської ради та депутатського корпусу КМР.