62 дитини отримали сертифікати про участь у проекті «E-kids», що реалізований у Калуському ліцеї №6.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Тут упродовж двох місяців вивчали основи програмування Scratch/Python за навчальною програмою ЕРАМ-одного з лідерів IT. Долучитися запрошували всіх охочих. Не тільки учнів ліцею №6. Деякі дітки приїжджали на заняття навіть із сіл громади.
Ліцей став одним з 12-и закладів освіти в Україні, де реалізовують проєкт ГО Tech StartUp School та ЕРАМ, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Заняття відбувалися що вихідних від 30 вересня.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
— Це все організували для того, щоб дітей переключити з відчуття війни у навчальний процес, адаптувати, зацікавити, долучити до точки «Спільно», яка вже майже рік працює у нашому ліцеї, — каже директорка Калуського ліцею №6 Віра Притуляк. — Цей проєкт – навчання технологій, за якими — майбутнє. Я сподіваюся, що для багатьох діток участь у цьому проекті стане першим кроком до майбутньої професії.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
На завершення проекту його учасники пройшли міні-квест, а також отримали сертифікати і футболки. Нагороджені і шість тренерів, які пройшли сертифікацію.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
— За реалізацію проєкту ми отримували хороші відгуки. Організатори казали, що ми — найактивніша і найуспішніша локація, — підсумувала Віра Притуляк. — Як директорка, я особливо тішуся і тому, що донори надали нам для навчання вісім ноутбуків, які залишаться у навчальному закладі. Сподіваюся, що продовження проекту – буде.
Віра Притуляк зізнається, що мріє створити у навчальному закладі сучасний STEM-простір. У ліцеї розпочав роботу гурток робототехніки. Оновлюють і осучаснюють бібліотеку.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Разом – до сучасного і актуального навчання!