18 серпня міський голова Андрій Найда взяв участь в засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, яке відбулося в Івано-Франківській обласній раді.
На засіданні обговорювали алгоритми використання бюджетних коштів, підготовку до опалювального сезону та навчального року.
Усі ці питання взаємопов’язані та дуже актуальні, бо в умовах воєнного стану перед органами місцевого самоврядування стоїть багато задач, а фінансувати, у відповідності до всім вже відомої 590-Ї постанови КМУ, не все можна, зокрема й капітальні ремонти.