Фонд Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.
Завдяки співпраці @Калуська міська рада та Solidarity Fund PL in Ukraine (@solidarityfund.ua) змогли отримати генератор вартістю 1720 злотих та потужністю 3,5 кВт. Генератор буде переданий на потреби Калуської Міської Організації «Спілка Української Молоді в Україні» (@kalushcym), така допомога стане в нагоді для їхньої повсякденної волонтерської та громадської діяльності.