Команда фонду «Чисті серцем» 20 грудня передала двом ліцеям у Калуській громаді комп’ютерну техніку.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Пійлівський ліцей отримав від благодійного фонду 10 ноутбуків. У Калуський ліцей №6 благодійники привезли 5 ноутбуків і 5 планшетів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Калуській громаді фонд «Чисті серцем» допомагає технікою вже вдруге. Восени благодійники завітали з допомогою до Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка і Голинського ліцею.
Фонд «Чисті серцем» допомагають не тільки закладам освіти. Оснащують комп’ютерною технікою і військових, внутрішньо переміщених осіб, соціальні заклади, заклади медицини тощо.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Більше про доброчинність – у
відео.