У Калуській міській територіальній громаді, як і в усій Україні, стартувала національна рекрутингова кампанія «Гвардія наступу», метою якої є формування підрозділів, котрі разом зі Збройними Силами України забезпечуватимуть деокупацію території України, наступ і перемогу в війні.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Це 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Держприкордонслужби, які мають стати у стрій вже 1 квітня.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Нові бригади будуть посилювати наші сили оборони при звільненні
всіх українських земель. Формування бригад здійснюється виключно з добровольців – військовослужбовців і поліцейських, які мають бойовий досвід.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Долучитися до гвардії наступу можна у ЦНАПі в м. Калуші, вул. Богдана Хмельницького, 52. А, загалом, на теренах Прикарпаття у 7-ми ЦНАПах можна вступити до лав «Гвардії наступу».
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
ЦНАПи працюють щодня з 9:00 до 19:00
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
год.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Якщо потрібно обміркувати рішення, є запис онлайн. Заповнюється типова анкета кандидата, і згодом підрозділи комплектування зв’язуються із добровольцем для подальшої роботи. Для запису необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Час повертати своє: калуських добровольців запрошують до «Гвардії наступу»!
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Доєднатися до «Гвардії наступу» можна у зручному форматі, подавши відповідну анкету на сайті
https://storm.mvs.gov.ua/ або через визначені Центри надання адміністративних послуг.
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
Гаряча лінія для консультацій – 0800 100 020.