В період Різдвяних свят нам усім хочеться теплих зустрічей, дружніх обіймів, цікавого спілкування і це дає нам можливість відчути, що ми не одні.
Напередодні Старого Нового року в комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Добродія Калуська» пройшла зустріч вихованців Центру і молоді скаутської національної організації Пласт.
Прихід пластунів до нас вже став доброю традицією. Цього року ми також зустрілись в Різдвяні свята разом. Вихованці пластунської організації принесли Благодатний вогонь, підготували для вихованців Центру вертеп, спільно виготовляли ангеликів, колядували і сплели справжню «павутинку дружби», яка нас об’єднала.
Щиро дякуємо гостям за подаровану нам різдвяну зустріч.
Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації дітей
з інвалідністю «Добродія Калуська»