10o

До відома постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб!

  • 2021.03.22 13:37
    • Соціальна сфера
  • 430

  Відповідно до постанови КМУ від 31 березня 2015 року № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, санаторно- курортним лікування» (зі змінами внесеними постановами від 28.02.2018р. №137, від 20.02.2019р. №172, від 10.03.2021р. № 190) передбачає забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування через управління соціального захисту населення, а саме:

- учасників бойових дій – не частіше ніж один раз на рік строком  на 21 день;

- осіб з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку строком на 21 день;

- осіб з інвалідністю із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них: І та ІІ груп – до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів. ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на   21 день;

- постраждалих учасників Революції Гідності – не частіше ніж один раз на рік строком на 21 день;

- учасників війни – не частіше ніж один раз на два роки строком на 21 день;

- осіб, яким встановлено статус відповідно до абзаців четвертого – восьмого та чотирнадцятого пункту 1 статті 10 Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» - не частіше ніж один раз  на два роки строком  на 21день.     

 Зазначені категорії осіб мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, путівки до якого оплачуються за рахунок коштів державного бюджету.

      Обраний санаторно-курортний заклад надає органу соціального захисту населення:

- підтвердження про наявність у нього ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії ;

- гарантійний лист про згоду на лікування за відповідним профілем осіб ( із зазначенням дати заїзду щодо кожної особи) та про готовність укладення угоди;

- інформацію про умови проживання, харчування;

- перелік процедур, що можуть надаватись особі за період санаторно-курортного лікування відповідно до медичних рекомендацій;

- інформацію про вартість путівки.

    Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо – переміщених осіб  - за фактичним місцем проживання відповідно  до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

  Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:

  • заяву затверджену наказом Міністерства у справах ветеранів війни, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 17.02.2020 №38;
  • медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
  • копію відповідного посвідчення ;
  • копію військового квитка ( за наявності);
  • копію документа, що підтверджує безпосереднє участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

   За особою, яка перебуває на обліку, але не отримали безоплатну путівку в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою №070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.

   За додатковою інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Калуської міської ради , що знаходиться по вул. Євшана, 9 ,  кабінет 112, тел.6-05-66.

 

 

 

Інші новини