-3o

До відома мешканців Калуської міської територіальної громади! Контактні телефони працівників благодійної організації «Дім Сірка»

  • 2021.02.22 16:31
    • Громада
  • 217

З метою регулювання чисельності бродячих і бездомних тварин на території Калуської міської територіальної громади 04.01.2021 року виконавчим комітетом Калуської міської ради та благодійною організацією «Благодійний фонд «Дім Сірка» підписано Меморандум щодо скорочення кількості безпритульних тварин в Калуській міській територіальній громаді  на 2021-2025 роки шляхом етичного ставлення до них та регулювання їх чисельності гуманними та цивілізованими методами.

За кошти місцевого бюджету  проводиться відлов, стерилізація (кастрація) та вакцинація тварин, а за кошти благодійної організації «Дім Сірка»  - утримання притулку,  харчування і догляд за тваринами,  лікування в приватних клініках,  також працівники та волонтери благодійної організації  знаходять нових господарів безпритульним тваринам.

Відловлені собаки стерилізуються, вакцинуються від сказу, потім випускаються на попереднє місце проживання, оскільки притулок переповнений і немає вільних місць у вольєрах. Притулок розрахований на 300 місць,  станом на 22.02.2021 р. в притулку знаходиться 380 тварин. Хворих та агресивних собак на місце відлову не повертають.

Але, це не вирішує проблему травмування людей у разі укусу безпритульною собакою, яка все одне захищає свою територію, де її підгодовують(дворові території, магазини, ринки, інші місця масового перебування людей). Щоб кількість бездомних собак знижувалась, потрібно боротися одночасно, як  з наслідком цього явища, так і з причиною, а саме: стерилізацією та прилаштуванням безпритульних тварин, чим і займається Калуська міська та благодійна організація «Дім Сірка».

У 2020 році за кошти місцевого бюджету було простерилізовано 355 безпритульних тварин на суму 246,54 тис.грн.

З настанням періоду весняного загострення (статевої поведінки тварин), застерігаємо триматися на безпечній відстані від безпритульних тварин  у зв’язку із збільшеною їх агресією.

У разі виявлення безпритульних тварин, які є небезпечними для оточуючих та проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей, просимо звертатись за контактними телефонами:

(066) 306-21-30 - Іра (працівниця благодійної організації «Дім Сірка»)

(095) 096-79-26 - Леся (працівниця  благодійної організації «Дім Сірка»)

(097) 652-21-45 - Наталія (працівниця благодійної організації «Дім Сірка»).

 

Інші новини