31o

До уваги туристичної спільноти!

  • 2022.01.27 13:11
    • Громада
    • Туризм
  • 248
Питання комунікації туристів з гірською пошуково-рятувальною службою завжди було і є надзвичайно актуальним.
    Всім хто активно ходить в гори та з відповідальністю ставиться до власної безпеки знайома ситуація, коли потрібно приділити час пошуку та уточненню актуальних контактів гірських пошуково-рятувальних підрозділів. Також, часто при виникненні надзвичайної події в горах, її учасникам доволі важко зорієнтуватися на яке саме пошуково-рятувальне відділення потрібно телефонувати щоб повідомити про біду. Тому, щоб спростити процес взаємодії з рятувальною службою та зробити її більш ефективною, для гірських туристів розроблено та впроваджено мобільний застосунок «ПОРЯТУНОК У ГОРАХ». Функціонал даного застосунку дозволяє зареєстрованим користувачам здійснювати наступні дії:
  - телефонувати на єдиний номер прийому екстрених повідомлень про надзвичайні події в горах (безпосередньо до Оперативного чергового гірської пошуково-рятувальної служби);
  - надсилати екстрені SMS або Internet повідомлення з точними географічними координатами місця перебування заявника;
  - віддалено реєструвати свої гірські мандрівки в гірській пошуково-рятувальній службі.
 Завантажити застосунок для пристроїв Android можна в Google Play за посиланням https://play.google.com/store/apps/details.
   Також, невдовзі буде доступна версія застосунку для iOS.
  ІС «Порятунок» - система для визначення місцезнаходження осіб, які потребують допомоги та покращення процесу їх порятунку під час нещасних випадків (особливо в місцях віддалених від населених пунктів як от гори та ліси). 
 Завантажити застосунок для пристроїв Android можна в Google Play за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ituse.poriatunok.
До теми:
  1. Контакти пошуково-рятувальниих служб.
Інші новини