7o

До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами на території Калуської міської територіальної громади! Виносні щитові конструкції (штендери).

  • 2023.08.24 08:04
    • Архітектура
  • 143

Інформуємо, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.09.2022 №214 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 27.04.2021 №130 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Калуської міської територіальної громади» внесено зміни в Правила розміщення зовнішньої реклами, а саме: розділ 5 доповнено пунктом 5.4 наступного змісту:

 Виносні щитові конструкції (штендери) - тимчасові спеціальні конструкції, що розміщуються розповсюджувачами зовнішньої реклами (фізичними або юридичними особами), які рекламують свої товари, продукцію, послуги в години їх роботи.

Штендери повинні:

- бути двосторонніми;

- не мати власного підсвічування;

- розміщуватися не далі 1,5 м від входу до будинку, споруди, де знаходиться розповсюджувач зовнішньої реклами.

  Площа двох сторін штендера не повинна перевищувати 1,5 м2. 

   Забороняється установка штендерів:

- що заважають руху пішоходів;

- на тротуарах;

- на зупинках громадського транспорту;

- орієнтованих на сприйняття з проїжджої частини.

  Забороняється кріплення штендерів до об’єктів благоустрою, зелених насаджень та до поверхні газонів.

Не допускається розміщення більше двох штендерів біля одного входу в будівлю, споруду, у якій знаходиться розповсюджувач зовнішньої реклами.

Зазначаємо, що розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами (в тому числі штендерів) на території Калуської міської територіальної громади здійснюється за наявності дозволів, що видані Робочим органом на підставі рішення виконавчого комітету Калуської міської ради.

За відсутності дозволу, у відповідності до ст.27 ЗУ «Про рекламу», особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

22.08.2023 працівниками управління архітектури та містобудування виявлено спеціальні тимчасові конструкції (штендери), які використовуються для розміщення реклами без дозвільних документів, що порушує Правила розміщення зовнішньої реклами на території Калуської міської територіальної громади.

Просимо розповсюджувачів зовнішньої реклами демонтувати спеціальні тимчасові конструкції (штендери), які розміщені без дозволів до 01.09.2023 року.

   У разі невиконання цієї вимоги управлінням архітектури та містобудування буде  подано інформацію до Івано-Франківського обласного управління з питань захисту прав споживачів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України для притягнення до відповідальності за порушення законодавства у сфері зовнішньої реклами.

 

 

Інші новини