2o

До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами! Оголошення щодо заборони розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення

  • 2021.04.02 09:45
    • Громада
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 256

Інформуємо, що засади рекламної діяльності в Україні, регулювання відносин, що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами регламентовано: Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, а також Правилами розміщення зовнішньої реклами на території Калуської міської ради, затвердженими  рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020  №  24 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Калуської міської ради».  

Відповідно до внесених змін в Закон Україну «Про рекламу» розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

Враховуючи вище викладене, просимо вжити заходів, щодо демонтажу рекламних конструкцій, які розміщені без дозвільних документів на території Калуської міської територіальної громади.

Окремо зазначаємо, що відповідно до ст.27 ЗУ «Про рекламу» особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

 

Інші новини