24o

До уваги мешканців міста! Запрошуємо до обговорення проекту «Історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста Калуш Івано-Франківської області»

 • 2021.05.31 17:16
  • Актуально
  • Громада
 • 211

      Запрошуємо до обговорення проекту «Історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста Калуш Івано-Франківської області».                 

   Замовником розроблення містобудівної документації є виконавчий комітет Калуської міської ради, розробником – Державне підприємство науково-дослідний і проектний інститут містобудування (ДП«НДПІ Містобудування»).

   Історико-архітектурний опорний план розроблено в рамках виконання робіт із виготовлення генерального плану м.Калуш Івано-Франківської області. Документація розроблена ДП«НДПІ Містобудування» на підставі рішення Калуської міської ради від 27.07.2017 № 970 «Про розроблення генерального плану міста Калуша» .

   Історико-архітектурний опорний план - це науково-проектна   документація,   яка   розробляється   у  складі генеральних планів історичних населених місць.

   З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі «Новини».

   Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту історико-архітектурного опорного плану триватиме до 18.06.2021 р.

   Пропозиції   надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, вул.І.Франка,1.

   В рамках обговорення Державним підприємством «НДПІ Містобудування» розглянуто зауваження Івано-Франківської обласної організації НСАУ та надано відповідь (відповідь ДП НДПІ Містобудування для спілки архітекторів ). Розробники також підготували презентацію наукової роботи «Історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста Калуш Івано-Франківської області» з якою можна ознайомитись за посиланням (посилання на презентацію).

     Додатки :

 

 1. Том 1. Книга 1. Історико-архітектурний опорний план міста Калуш. Текстові матеріали
 2. Том 1. Книга 2. Історико-архітектурний опорний план міста Калуш. Графічні матеріали
 3. Том 2. Історичний ареал та зони охорони памяток культурної спадщини міста Калуш.
 4. Історико-архітектурний опорний план.
 5. Історичні ареали та зони охорони пам’яток культурної спадщини. Основне креслення.
 6. Коментар заступника директора ДП «НДПІ Містобудування»
Інші новини