11o

Відбулося засідання робочої групи щодо оновлення парку культури імені Івана Франка

  • 2021.06.16 08:53
    • Культура
  • 2184

 За результатами засідання робочої групи щодо оновлення парку культури імені Івана Франка, управлінням архітектури та містобудування Калуської міської ради розроблено візуалізацію пропозицій по відновленню паркового простору.

           До складу матеріалів візуалізації входять дві території, північна та південна, умовно поділені парковим озером. Північна територія обмежена вулицями Степана Бандери та вул. Сохацького, південна територія обмежена вулицями Крип’якевича та вул. Відоняка.

           Пропозиції по оновленню північної території передбачають зміну ландшафтної структури, встановлення малих архітектурних форм (лавки, альтанки, контейнери для роздільного сортування відходів, ярмаркові кіоски), розміщення нових відпочинкових зон, розміщення закладу громадського харчування.

           Пропозиції по оновленню південної території передбачають розширення території скейт-парку, розміщення автостоянок для відвідувачів парку, розміщення території для проведення ярмарків, зони для вживання їжі, готельно-ресторанного комплексу, футбольного поля, дитячого та спортивного майданчиків, та скверу для прогулянок і відпочинку населення.

 

Інші новини