32o

До уваги мешканців Калуської територіальної громади! Запрошуємо до обговорення містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки площею 0,400 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул.Біласа і Данилишина в м. Калуші»

  • 2024.04.23 16:25
    • Земельні відносини
    • Архітектура
  • 126

Детальний план території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, будівництва інженерних комунікацій, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

     Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради від 28.01.2021 №224 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Біласа і Данилишина в м. Калуші».

  Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, яке надане ФОП Баланчук Р.Б. (кваліфікаційний сертифікат архітектора Баланчук Р.Б. №4442). Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

         Виконання детального плану територій пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Калуша, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

     З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

       Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території триватиме до 25.05.2024 р. включно.

        27.05.2024 року о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаної містобудівної документації.

     Місце проведення: м. Калуш, майдан Шептицького, 2 (2 поверх, кабінет головного архітектора).

       Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, майдан Шептицького, 2.

Матеріали  містобудівної документації (детального плану території) :

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали 1  2  3  4  5  6  7  8  9.
Інші новини