19o

До уваги мешканців Калуської міської територіальної громади! Запрошуємо до обговорення містобудівної документації: «Детального плану території для реконструкції теплопункту під модульну котельню в районі вул. Б. Хмельницького, 36 в м. Калуші Івано-Франківської області»

  • 2023.08.25 14:57
    • Архітектура
  • 214

Детальний план території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, будівництва інженерних комунікацій, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

   Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради від 23.02.2023 №1953 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для реконструкції теплопункту під модульну котельню в районі вул. Б. Хмельницького, 36 в м. Калуші».

  Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, яке надане ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС». Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

  Виконання детального плану територій пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Калуша, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

  З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

  Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території триватиме до 24.09.2023 р. включно.

 25.09.2023 року о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаної містобудівної документації.

 Місце проведення: м. Калуш, майдан Шептицького, 2 (2 поверх, кабінет головного архітектора).

   Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, майдан Шептицького, 2.

Матеріали  містобудівної документації (детального плану території):

  1. Пояснюючі записка.
  2. Графічні матеріали: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Інші новини