https://t.me/dytyna_ne_sama_bot, який створений за ініціативи Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини та впроваджується Офісом Президента спільно з Міністерством соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
За місяць практично 14 600 українських сімей подали заявку на те, щоб ТИМЧАСОВО ВЛАШТУВАТИ ДИТИНУ в своїй родині
З 290 заявок з-за кордону було відібрано 68 організацій, яким направлено вимоги щодо необхідності оформлення відповідної документації. 4 організації подали документи.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Якщо ви хочете прихистити дитину, скористайтеся Телеграм-ботом і ми звернемося до вас у разі потреби.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Все буде Україна!