Юні мешканці Калущини учора зображали це під час однойменної творчої майстерки. Захід реалізовано за ініціативи БФ «Разом для України» у рамках проєкту «Toy Drive».
Долучено діток віком від 4-х до 14-и років. Їхні малюнки відправлять на конкурс до столиці. Переможці отримають призи. Дитячі малюнки надрукують на вітальних листівках до дня Святого Миколая, які будуть розіслані підопічним проекту «Toy Drive» — діткам, що втратили батьків на війні.
Усі учасники заходу отримали багато приємних емоцій і смаколики від благодійників. Більше – у відео.