У п’ятницю, 30 червня, учасниками проєкту «Мрій та дій» стали юні мешканців Тужилівського старостинського округу. Діти прийшли раніше домовленого часу і з нетерпінням чекали активностей та сюрпризів.
Організації дітей та можливості поспілкуватися з батьками сприяли керівник народного дому Світлана Багринівська та бібліотекар Іванна Василів.
Загалом, дійство відбулося цікаво та змістовно. І як завжди, з домашнім завданням для його учасників, яке буде продемонстровано при наступній зустрічі.
Якщо не тільки мріяти, а й діяти – легко досягти бажаного!