Заступниця міського голови Надія Гуш провела позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, де вирішувалися, як завжди, важливі питання.
Про надання висновку про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини . Тут розглянули 2 звернення. В одному клопотанні відмовили (в інтересах дитини), інше - перенесли на наступне засідання комісії з метою більш детального вивчення обставин.
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
Всі ухвалені Комісією рішення будуть подані на затвердження виконавчого комітету міської ради.