«Слава Божа нас спасе, край і нарід піднесе!»
Різдвяним вертепом попрощалися із Калуською громадою юні гості із Новогродівки, що на Донеччині.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Упродовж тижня 19 дітей і четверо дорослих із цього прифронтового міста-побратима відпочивали у Калуській громаді. Упродовж тижня вони мали нагоду відволіктись від складної прифронтової буденності, відвідати цікаві місця Прикарпаття, ознайомитись із місцевими різдвяними звичаями і традиціями. Діти мали багату програму заходів, мандрівок, майстерок і розваг, організовану Службою у справах дітей Калуської міської ради разом із іншими організаціями, установами, структурними підрозділами у громаді.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Гості щиро вдячні за прекрасний відпочинок: це — нагода відволіктись від воєнної буденності.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f4fa.png)
Про взаємопідтримку міст-побратимів — у відео.