-1o

Біля пам’ятного знаку розстріляним учням торгівельної школи відбулось вшанування пам’яті загиблих Героїв під назвою «Кулею обірване життя…»

  • 2022.11.04 13:07
    • Громада
    • Культура
  • 107
79 років тому, 04 листопада на центральній площі міста Калуша нацисти привселюдно розстріляли 11 учнів Калуської торговельної школи.
   Гестапівці жорстоко вбили юнаків, яким було від 14-ти до 19-ти років, та батька одного учня, тільки за те, що всі вони були членами ОУН. Про поховання загиблих досі не відомо нічого. В роки незалежності нашої держави на честь загиблих студентів торговельної школи площа отримала назву Героїв.
   Сьогодні, біля пам’ятного знаку розстріляним учням торгівельної школи відбулось вшанування пам’яті загиблих Героїв під назвою «Кулею обірване життя…».  Священнослужителі міста відправили поминальну панахиду за загиблими, а присутні Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про розстріляних юнаків.
   Представники влади та громадськості поклали квіти і свічки до пам’ятного знаку, який зведений на вшанування подвигу і незламності ОУНівців - розстріляних учнів Калуської торгівельної школи.
Інші новини