У четвер, 25 червня, у місті працюватиме постійно діюча комісія з контролю за станом благоустрою територій Калуської міської територіальної громади.
Обстежуватимуть середмістя – квартали поміж майданом Шептицького, площею Героїв, вулицями: Ковжуна, Костельна, Підвальна, Винниченка.
Зустріч учасників запланована о 14:00 біля відділення «Укрпошти» на м-ні Шептицького.
Запрошуємо представників громадськості долучитися до обговорення важливих питань щодо благоустрою територій.