6o

Дайджест цікавих можливостей для громади на теми залучення фінансів для розвитку села та молоді від міжнародних грантових програм

  • 2021.08.02 11:42
    • Громада
    • Економіка
  • 144
Програми не мають відношення до грантів від компанії “Ґудвеллі Україна”, яка, однак, пропонує консультаційну підтримку в заповненні заявок, щоб ваш проект був написаний добре і мав більші шанси на отримання фінансування для його реалізації. Якщо однією з умов отримання гранту по якійсь з програм у переліку є залучення співфінансування - можна розраховувати на допомогу компанії “Ґудвеллі Україна”.
 
№1: Арт-проєкт до Дня Незалежності України
24-го серпня, в 30-ту річницю Незалежності, молодь по всій Україні, від маленьких сіл до великих міст, об’єднається в команди у своїх громадах і через масштабний спільний малюнок покаже, чим пишається у Незалежній Україні, та виразить своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців. 
Дедлайн реєстрації: 3 серпня, деталі за посиланням: https://www.mriemotadiemorazom.org/molodinua
№2: Подовжено конкурс для молодіжних ініціативних груп в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля»
Вимоги до кандидатів на участь у проєкті:
  • інтерес до сфери захисту навколишнього середовища та посилення соціального згуртування в громаді/регіоні, а також бажання працювати над цими питаннями;
  • готовність брати активну участь у серії онлайн тренінгів, консультаціях з органами влади, міжрегіональних поїздках для обміну досвідом, розробках адвокаційних кампаній та місцевих еко-ініціатив, діленням враженнями у спеціально створеному відеоблозі та інших проєктних заходах.
Дедлайн: 5 серпня 2021 року
Детальна інформація та заявка – за посиланням: http://ukraine.iom.int/ua/node/3505 
№3: “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”. Гранти на впровадження програми з підвищення рівня критичного сприйняття інформації та ухвалення рішень
Запропоновані проєктні ідеї мають сприяти підвищенню рівня критичного сприйняття інформації та умінь ухвалювати обґрунтовані рішення  на основі даних серед держслужбовців, керівництва громад, лідерів думок та громадських активістів.
Збір заявок буде відбуватись до 3 серпня 2021 року
Детальніше про умови та вимоги: https://drive.google.com/file/d/1Uq43Ov21WxyoRyH7oLNjUe1r4vJwMaEa/view
№4: Програма порятунку культурної спадщини, що перебуває під загрозою знищення
Це можливість для незалежних активістів та організацій різних типів — приватних, неприбуткових, урядових.  
Програма порятунку культурної спадщини, що постраждала або може постраждати від техногенних катастроф, стихійних лих або збройних конфліктів. Програма може профінансувати евакуацію об’єктів, закупівлю матеріалів та обладнання, дослідницькі поїздки та інформаційні кампанії для підвищення обізнаності про об’єкти культурної спадщини під загрозою.
Кінцевий термін подачі заявок: 31 грудня 2021 року
Деталі за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/115
№5: Конкурс «Культура. Спільнота»
Підтримка ініціативам та проєктам у сфері культури, які здатні залучати кошти від громадян шляхом краудфандінгу.
До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.
Дедалайн: 1 листопада 2021 року
№6: Конкурс “Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля”
Надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових / середньострокових стратегічних планів розвитку територіальних громад щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад.
Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні фонди, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері місцевого розвитку (зокрема, розробки та впровадження стратегічних планів розвитку територіальних громад) та / або охорони довкілля, а також досвід розробки та впровадження стратегічного плану у громаді, на території якої передбачається здійснювати проєктну діяльність.
Деталі тут: 
Інші новини