22 вересня під головуванням заступниці міського голови Надії Гуш відбулося засідання комісії з присудження щорічної премії імені Костянтини Малицької у галузі педагогічних здобутків.
На здобуття премії було подано дві кандидатури: Ольги Дороніної, заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя історії Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка, та Оксани Яворської, вчителя української мови та
літератури Калуського ліцею №3.
Внесок обох педагогів у розвиток освітньої галузі Калуської громади є визначним.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Це фахівці високого рівня педагогічної майстерності.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Учні Ольги Романівни є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ІY етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт. Педагог організовує науково-дослідницьку діяльність учнів-займається краєзнавчими дослідженнями, зокрема: дзвонарів братів Фельчинських, калуських солеварень, етнічного складу населення міста та ін. Спільно з учнями здійснює пошукову роботу в державних архівах Львова, Івано-Франківська. Проводить об’ємну науково-методичну діяльність, організовує педагогічну та культурно-просвітницьку роботу. Автор публікацій у ЗМІ, учасниця тематичних історичних телепередач. Одна з ініціаторів створення у ліцеї Галереї Небесної Сотні, співавтор серії матеріалів для екскурсій.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Оксана Степанівна - досвідчений педагог, яка проводить активну громадську діяльність і просвітницьку роботу. Упродовж 10 років учитель публікує розробки уроків у посібниках Івано-Франківського ОІППО та науково-методичному журналі «Дивослово». Оксана Яворська є автором тестових завдань за творчістю В. Стуса та І. Франка, опублікованих у посібниках упорядника Ольги Деркачової (видавництво «Дискурсус»). Її учні є переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Оксана Степанівна - активна учасниця творчих груп на рівні міста та області, виступає на міських віче, міських та обласних конференціях, сесіях міської ради. Є членом комісії з питань підтримки книговидання місцевих авторів Калущини, модератор презентацій книг, які відбуваються у міській бібліотеці.
Кожна кандидатка заслуговувала перемоги.
За підсумками голосування комісії переможцем визнано Оксану Яворську, вчителя Калуського ліцею №3.
Ольга Дороніна, вчитель Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка буде нагороджена
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
відзнакою "За заслуги перед містом".
Щира подяка обом педагогам за високий професіоналізм та натхненну, творчу, самовіддану працю на освітянській ниві!
Вітаємо!