![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
В ході наради було обговорено роботу різних сфер життєдіяльності громади, які стосуються старостинських округів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Ірина Люклян - начальниця управління освіти, закцентувала увагу на тому, що триває реєстрація на мультипредметний тест. Повідомила старостам, що за останніх два тижні сільські заклади освіти отримали чималу кількість допомоги - обігрівачі,
кулери тощо.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Виконувачка обовʼязків керівника управління культури Ольга Яковина анонсувала низку заходів «Музи не мовчать», які відбудуться у кожному старостинському окрузі.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Михайло Клим подякував старостам за допомогу в пошуку потенційних членів Молодіжної ради, робота якої стартувала від учора.