З таким запитанням часто звертаються мешканці нашої громади. Житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги і розміром обов’язкового відсотка платежу, установленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1156 “Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії”, про що ми вже повідомляли раніше (https://kalushcity.gov.ua/.../hto-maye-pravo-na...).
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Отже, споживачам буде призначено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у разі якщо є різниця у розмірі плати за такі послуги і розміром обов'язкового відсотка платежу за них.
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)