Одразу два медичних заклади громади КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради» та КНП «Калуська міська лікарня Калуської міської ради» здобули перемогу у конкурсі на прямі закупівлі в рамках грантової програми «Гуманітарна солідарність», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland e.V. Метою програми конкурсу було швидке реагування та задоволення гуманітарних потреб вразливих груп цивільного населення в умовах війни росії проти України.
В результаті КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради» отримає аналізатор газів крові, а КНП «Калуська міська лікарня Калуської міської ради» - хірургічний інвентар для поліклінічного відділення.
Перемога у конкурсі стала можливою завдяки плідній співпраці заступниці начальника управління – начальниці відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста міської ради Тетяни Сеньків з економісткою КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради» Уляною Грабарською та начальником планово – економічного відділу КНП «Калуська міська лікарня Калуської міської ради» Володимиром Кавчаком.