Сьогодні, 20 грудня, відбулося засідання депутатської комісії з питань будівництва і землеустрою Калуської міської ради.
На порядок денний винесено 14 питань, які перебувають у компетенції комісії. Це питання, що стосуються процедури надання в оренду, інвентаризації, продажу, зміни цільового призначення земельних ділянок тощо. За кожним питанням прийнято відповідне рішення.
Вони матимуть рекомендаційний характер під час розгляду питань на сесії Калуської міської ради.