Засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Калуської міської ради відбулося 22 лютого під головуванням заступника міського голови Богдана Білецького.
Члени комісії розглянули 16 питань, 15 з яких - заяви від мешканців громади. Звернення громадян стосувалися переоформлення квартири, внесення змін в облікові справи, включення для перебування на квартирному обліку, укладення договорів з найму квартири та ін.
По кожному питанню прийняті певні рішення, які носитимуть рекомендаційний характер під час розгляду їх на засіданні виконавчого комітету.