Пані Людмила народилася в місті Синельникове Дніпропетровської області. Довгий час жила і працювала у Криму. До війни мешкала у Харкові, зараз знайшла прихисток у Івано – Франківську. Має три вищі гуманітарні освіти.
Війна і окупація рідного Криму стали поштовхом для активної творчості і публікацій. Під час зустрічі Людмила Охріменко представила творчий доробок, серед якого і роман “Оскар”, який члени журі Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова – 2021” визнали найкращою книгою на воєнну тематику. Це вже третя книга письменниці про війну. З-під її пера вийшов роман «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», також вона є співавторкою збірки «Волонтерські історії».
![](https://scontent.fifo2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285744168_1934890290043101_2904356330398318522_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=8JZsVB9FjywAX-aWXrd&_nc_ht=scontent.fifo2-1.fna&oh=00_AT9Xv5N8FY494y_K0MiXde3PfOQ5Xm3iODp35hJJ_kRRjg&oe=629F35D6)