-3o

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021»

  • 2021.12.01 14:56
    • Громада
    • Соціальна сфера
  • 123

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року буде проходити в 15-й раз поспіль.

     Національний конкурс «Благодійна Україна»  є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні  ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни.

 Довідково: у жовтні 2021 року було оголошено старт нового етапу ювілейного 15 –го Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2021». Переможців визначатимуть в 18 колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня по 31грудня  2021 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2021»  - 7 березня 2022 року.

     Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України– Оксана Лобко, контактний телефон (067)16-404-11,  пошта: konkurs.blago@gmail.com

Інші новини