4o

21 лютого відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва та землеустрою 

  • 2024.02.21 17:03
    • Громада
  • 80

Напередодні пленарного засідання 62-ї сесії Калуської міської ради двічі збиралась постійна депутатська комісія з питань будівництва та землеустрою під головуванням депутата міськради Любомира Онуфрика.

Минулого тижня розглянули 25 питань. Сьогодні на порядок денний винесли 27 питань. Переважна більшість, традиційно, стосувалася затвердження технічної документації, проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду, в постійне користування; продовження (поновлення) договорів оренди землі; надання дозволів на проведення експертних грошових оцінок та продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення; проведення інвентаризації земельних ділянок та ін.

Депутати заслухали звіти про роботу управління архітектури та містобудування, управління будівництва та розвитку інфраструктури, відділу архітектурно-будівельного контролю, управління земельних відносин.

З-поміж іншого, розглянули 5 заяв про продовження (поновлення) договорів оренди землі для ведення городництва; 2 заяви про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби, для ведення садівництва. У блоці «Про розгляд звернень громадян» розглянули 23 заяви про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у Калуші та селах громади; 8 заяв - для гаражного будівництва у Калуші; 10 заяв – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва поблизу Мислова, Бабина-Зарічного, Студінки, Сівки-Калуської; 11 заяв – для ведення особистого селянського господарства у Вістовій, Довгому-Калуському, Пійлі, Голині; 8 заяв – про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок для індивідуального садівництва в районі Височанки-Залісся. 

Рішення комісії матимуть рекомендаційний характер під час розгляду питань в ході пленарного засідання чергової сесії Калуської міської ради.

Інші новини