У рамках форуму відбулася дискусія Молодіжної ради з молоддю Івано-Франківської області «Молодь Прикарпаття: виїхати не можна залишитися». Участь у заході, взяв, зокрема, і заступник міністра молоді і спорту України Владислав Яцук, керівники Молодіжної ради Івано-Франківської ОДА, представники молодіжних рад і громадських організацій, що діють на Прикарпатті.
Голова Молодіжної ради при Калуській міській раді Олег Кіндрацький вважає, що не менш актуальною сьогодні є проблема виїзду молоді із менших громад у великі міста.
— Калуська молодь часто говорить, що Калуша є дві дороги: у Франківськ і у Львів. Тому я думаю, що мусимо працювати тут, щоб створювати робочі місця, місця для відпочинку, комфортні умови, щоб молоді люди не виїжджали із громади, а залишалися, — переконаний голова Молодіжної ради при Калуській міській раді Олег Кіндрацький.
Найбільш активні молодіжні ради і організації в області отримали відзнаки. Молодіжна рада при Калуській міській раді отримала подяку від керівництва Івано-Франківської області. Подяку вручив заступник міністра молоді і спорту України Владислав Яцук.
На форумі калушани налагодили корисні контакти. Зокрема, вони консультуватимуть під час створення молодіжної ради у Брошнів-Осадській громаді і надалі розраховують на співпрацю із цією радою.